סטנדרט אסותא

המובילות של אסותא בשוק, איכות הטיפול הגבוהה, האפשרות לבחור את הרופא ואת מועד הטיפול והיחס הבלתי מתפשר לכבוד המטופל- דברים שבמוסדות רבים אחרים נראים כ"פריבילגיה" - אצלנו הם סטנדרט.

את השירותים שלנו, את יכולת הבחירה של לקוחותינו ואת היחס שאנו מעמידים לרשות לקוחותינו- אנו רואים כתו תקן של אסותא שאפשר לכנות אותו 'סטנדרט אסותא'.

אנו משקיעים חשיבה רבה ומאמצים ניכרים כדי להבטיח שכל מטופל ומטופל יקבל את השירות הרפואי הטוב ביותר שניתן לקבל, בסטנדרטים הטיפוליים הגבוהים ביותר, ולא פחות חשוב מכך - הבטוחים ביותר.

אנו רואים בבטיחות המטופל הכרח חשוב במעלה הראשונה, הבאה לידי ביטוי החל מרמת המטפל, דרך צוות המחלקה וכלה במערכת בית החולים כולו. בנוסף לאחריות הרופא המנתח, כל איש צוות שלנו נתפס כאחראי באופן אישי על בטיחות המטופל.

 


 

מחלקת ניהול הסיכונים שלנו עושה ימים כלילות בניתוח אירועים ו- "כמעט אירועים", חידוד הנהלים הקיימים ויצירת נהלים חדשים, ולא פחות חשוב מכך: הטמעתם במערכת. את תוצאות הפעילות הזו מרגישים המטופלים שלנו בכל יום, ולראיה לדוגמא: שיעור הזיהומים ב"אסותא" הוא הנמוך ביותר בישראל.

הראייה שלנו את כבוד המטופל ואיכות הטיפול והשירות, הכוללים את זכות הבחירה של החולה ברופא שינתח אותו ו/או יטפל בו- בעצם קובעים סטנדרט ברפואה. 

בית החולים זכה בתואר היוקרתי של ארגון ה-JCI , "מוסמך איכות ובטיחות ברפואה". לפרטים על בטיחות המטופל בסטנדרטים הבינאומיים באסותא לחץ כאן

 

לקבלת מידע נוסף אנא מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם האפשרי
שלח
אנו מכבדים את פרטיותך ומתחייבים לא להעביר את פרטיך לאף גורם אחר

אסותא Call הזמן - מוקד זימון תור ומידע 03-76444446474*
121